Úvod » Kvíz

Hádanka - kdo jsem ?

publikováno 05.03.2017

Uhádni kdo jsem. Trochu z historie.

Nejspíš mě moc neznáte, ale jsem hodně slavný fotbalista.

- když se většina z vás ( hráčů ) narodila, tak jsem přestoupil a hrál v jednom nejslavnějším klubu na světě, v hlavním městě Katalánska ( tam jsem byl nejslavnější )

- mým domovem není Amazonský prales, jak si možná většina myslí. Ano tento prales je u nás nejrozšířenější.

- jako malý jsem hrál raději futsal a plážový fotbal, pak ale mě nadchl klasický fotbal

- moje jméno pod kterým mě znáte není vlastní, je vymyšlené, abych nebyl spojován s jiným hooodně známým fotbalistou, který dříve hrál a teď i také hraje

- jsem mistr světa, vyhrál jsem Copa América, byl třetí na OH. Vyhrál jsem také nejcenější ocenění jaké může fotbalista dosáhnout.

- měl o mě zájem Manchester United a Manchester City,ale nikdy jsem si za Anglický klub nezahrál

- minulý rok jsem ukončil svou profesionální karieru a ani po mě neštěkl pes.

- když jsem byl nejslavnější, měl jsem svou nadživotní sochu v rodné zemi. Po neúspěchu v jednom důležitém turnaji mě ji "fanoušci" zničili.

- můj úsměv si každý musel pamatovat.

Kdo jsem ? Pátrejte, přemýšlejte. Možná pomohou i rodiče.

První z vás dostane ode mne dort.

Platnost do středečního tréninka. ( není to nic složitého )

Odpovědi pouze na můj mail.: radek.kubes@cistech.cz

« 05 / 2024 »

Líbí se Vám naše stránky ?

Ano
17 (100,0%)