2M urcite te tam dostanem. Neboj. Sraz na hristi.
Osobní profil Martin Máša | 20.05.2017 14:27
Cus bohuzel mam dopravu zitra pouze do Prestic. Neodvezl by me nekdo do Prikosic.
Osobní profil Kubes | 20.05.2017 12:18
Zítra sraz na hřišti v Přešticích 8:30 hod. Vlastní doprava. Je nutné si rozdělit hráče do aut. Dekuji
Osobní profil Kubes | 18.05.2017 8:15
INFORMACE: Dnes od 17:30 se odehraje v Žinkovech fotbalový zápas TJ Žinkovy proti HC Škoda Plzeň. Vstupné 50,- Kč. Vyhrají extraligový hokejisté ?
Osobní profil Kubes | 17.05.2017 23:45
V pátek vybírám příspěvky do společné kasy. Přineste všichni, nejlépe až do konce roku. Děkuji
Osobní profil Honza10 | 16.05.2017 15:25
Já hlasuji pro Vojtu
K zápasu toho moc nemám mrzí mě že jsme nedokázali uhrát 3 body a místo toho jsme vyhráli až na penalty
Do zápasu jsme vztoupili hodně špatné potom jsme se rozehrávali a dostávali do šancí z mého pohledu byla druhá část prvního poločasu nejlepší
Druhej poločas jsme většinou vždy pokazily finální přihrávku
Jinak gratuluji Markovi ke gólu
Osobní profil lidahrub@seznam.cz | 16.05.2017 15:08
Hladinu pro Filipa Křenka.a k zápasu první půli nás přehrávali, ale druhá půle zase mi jsme je přehrávali.
Osobní profil Kubes | 16.05.2017 11:51
Hlasovalo 10 hráčů. Bodování: Křenek - 5, Mašek V. - 3, Cimický - 1, Klír - 1.
Osobní profil Ramlik | 15.05.2017 20:14
Hlasuju pro Vojtu Maška
A k zápasu neběhali jsme , nabídka taky moc nebyla a neproměnili jsme šance.
Osobní profil sindelka | 14.05.2017 21:13
Hlasuju pro Vojtu Maška.
Zapas hodnotim tak,ze první pulka byla slabsi nez druha ve druhy pulce sme vic behali nakonec sme vyrovnali.Mrzi mi ta penalta ,ale 2 body dobry.
Osobní profil Maty | 14.05.2017 11:02
Kubo,ještě to zhodnoť!
Osobní profil Kuba | 14.05.2017 9:20
Hlasují pro Filipa Křenka
Osobní profil Filip | 13.05.2017 21:38
Hlasuji pro Vojtu Maška.
No a k zápasu, v první půli jsme soupeře chvílema přehrávali ale zasekli jsme se na koncovej přihrávce.V druhej puli jsme dokázali vyrovnat a soupeře porazit na penalty.
Osobní profil Tom | 13.05.2017 20:59
Hlasuji pro Filipa Křenka hodnocení první půle nebyla nic moc ale druhou půli jsme hráli mnohem líp ale škoda že jsme nedali šance.
Osobní profil Prochy | 13.05.2017 20:16
Hlasují pro Filipa Křenka k hodnoceni zápasů mám jenom že jsme neproměňovali šance
Osobní profil Patkovič | 13.05.2017 19:30
Hlasuju pro Tomáše klíra jinak k zápasu nemám nic jiného než co jsme si řekli v kabině po zápase
Osobní profil Martin Máša | 13.05.2017 18:10
Hlasuji pro Filipa Křenka.
Prvni polovinu jsme nehrali moc dobre, nedostavali jsme se do šanci. Druhou puli jsme se zlepsili uz tam nejaky sance byly i pekny kombinace. Škoda že jsme nedaly více branek.
Osobní profil Lipo | 13.05.2017 17:53
Hlasuji pro Filipa Křenka
Myslim si ze zapas by sme vyhrali kdyby sme vic behali a hlavne promenovali sance
Osobní profil Maty | 13.05.2017 17:02
Hlasuju pro Lipa. K hodnocení zápasu, první půlku jsme hráli celkem špatně, hra sice ušla ale výsledek špatný. Druhou půlku už jsme začali hrát,aspoň jsme vyrovnali a obrat jsme dokončili v penaltách.
Osobní profil Pája Gem | 09.05.2017 15:25