Osobní profil jakub.valenta | 02.04.2015 12:20
Osobní profil daniel.horak | 01.04.2015 16:36
Ok tak čau zítra.
Osobní profil Kubes | 01.04.2015 11:41
Dnešní trénink je zrušen (hřiště pod vodou)
Osobní profil Máša | 31.03.2015 17:11
Ahoj hoši nedělní zápas se nám docela poved. Mluvili jsme a stříleli ale nedávali si očas míč přesně do nohy ale jinak to byl odmakaný zápas. A chci pochválit Fořtíka za mluvení v bráně. tak čau zítra na tréninku
Osobní profil Filipes | 31.03.2015 16:33
Čau hoši nedělní zápas jsme první půli ještě spali nedávali jsme si přihrávky do nohy druhou půli se to zlepšilo měli jsme nějaké šance a dali jsme 3 góli.
Osobní profil jakub.hruby | 30.03.2015 15:25
Přeštice 3:1 Luby
ahoj hoší včerejší zápas jsme hráli dobře. Jenom jsme neproměňovali svoje šance chtělo by aby jsme víc kombinovali a mluvili na sebe.Musíme zlepšit svoje přihrávky včera jsme si ani nepřihráli do nohy.
Osobní profil daniel.horak | 30.03.2015 15:12
Ahoj hosi vcerejsi zapas byl dobry na nejake chyby i kdyz vysledek byl 3:1 moch byt jiny a nadreli jsme se na nej meli jsme davat sance a vic mluvit a ale jinak dobry hlavni je ze jsme vyhrali
je mi lito ze jsem nemocny a neprijdu na trenink
Osobní profil Fořtík | 30.03.2015 14:57
Ahoj hoši včerejší zápas byl dobrý ale mohl být lepší první půlku jsme mohli už vést asi 5 nula. Nedávali jsme góly a i s me mluvili. Včera se mi to líbilo ohledně mluvení a v blšanech vyhrajeme a diki že jsme po tůté výhře třetí.
Osobní profil honza | 30.03.2015 14:42
Čau vali taky by mě zajímalo jestli je trénink ? vrátím se ke včerejšku první půle byla hrozdná vůbec jsme nehráli fotbal nemluvili jsme a nebili aktivní prohrávali jsme souboje a Luby z toho měli asi pět brejku kdy mohli jít sami na brankáře naštěsti nedali gola ale mi jsme ho taky nedali druhá půle byla tak na 50% odmakaná ale nestači to škoda ze jsme dostali gola z rohu ale byla to naše chyba prošlo nám to přes první tyč dobře ze jsme dali tři goly když nebudeme hrát lip nebudeme na bedně a to by byla škoda tak zatím.
Osobní profil jakub.valenta | 30.03.2015 14:22