Úvod » Diskuze

Diskuze

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil fabi03 | 26.03.2015 19:19
Ahoj všichni,raml kdyby si hledal šusťákovku tak ji mam já a přinesu ti ji na zápas
Osobní profil daniel.horak | 26.03.2015 19:13
pekne fotky
Osobní profil Kubes | 26.03.2015 8:29
INFORMACE: nová fotogalerie
Osobní profil jan.petak | 23.03.2015 13:14
Čau hoši jsem rád že alespoň nás 5 zhodnotilo zápas se Smíchovem .A na dnešní tréning nepřídu důvod jsem psal do omluvenek .
Osobní profil jakub.hruby | 22.03.2015 20:37
Přeštice 6:1 Smíchov
Góly: 2krát fabi, 2krát petís,medy a já
Čau hoši prvních deset minut jsme hráli svoje pozice a co jsme vlastně hrát měli. Do konce poločasu jsme se přizpůsobili jejich hře.Patnáct minut druhého poločasu jsme hráli strašně a z toho jsme dostali kontaktní gól.Zbytek zápasu jsme se vzchopili a dali 4 góly.ještě, že máme 3 body a musíme začít mluvit hoší!!!!!!!
Osobní profil Máša | 22.03.2015 20:28
Ahoj hoši včerejší zápas se nám moc nepovedl.Prvních 10 minut to ještě šlo jenže pak jsme přestali mluvit být důrazný a neproměňovali jsme tutový šance. Ještě že jsme vyhráli.Zítra na tréninku čau
Osobní profil Fořtík | 22.03.2015 19:11
Prvních deset minut sobotního zápasu se mi líbilo, pak už to bylo horší. Přizpůsobili jsme se jejich hře a nedávali jsem góly z vyložených šancí. Dobré je, že body jsou naše a musíme se z našich chyb poučit a s Lubama vyhrát. Čau zítra na tréninku.
Osobní profil daniel.horak | 22.03.2015 18:55
Ahoj hosi sobotni zapas nebyl z nejlepsich malo jsme byli durazni a malo jsme mluvili coz nam nepomaha goly jsme daly po dobrych kombinacich a sance jsme meli ale hlavni ze jsme vyhrali dufam ze z Lubama to bude lepsi uz se tesim na trenink
Osobní profil honza | 22.03.2015 9:42
Čau hoši a trenéři včerejší zápas prvních patnáct minut jsme hráli docela dobře dali jsme dva góly ale pak jsme přestali moc jsme si nenabíhali a nebili jsme aktivní druhou půli prvních patnáct minut se mi zdálo že jsme nechtěli hrát fotbal vůbec jsme nemluvily a z toho jsme dostali zbytečný gól ale druhých patnáct minut jsme hráli docela dobře ale nestačí to musíme hrát líp doufám že proti Lubám budeme hrát líp tak zatím těším se na pondělní trénink.
Osobní profil jan.petak | 21.03.2015 14:06
Čau hoši dnešní zápas se mi nelíbyl prvních 15 min to ušlo zbytek zápasu jsme to nebyli my (konec 2. půle ještě ušel).Celí zápas jsme odchodili to že jsem já,fabi,hrubajz a medy dali góli to vzniklo jen z toho že min. 5 hráčů chtělo.A všiml jsem si toho že že některým hráčům nepřihráváme ne že by jsme nechtěli ale s toho že o nich nevíme proto že si nezavolají.
Doufám že příští zápas bude o 100 procent lepší
Osobní profil daniel.horak | 20.03.2015 21:44
Trenere jedu vlakem tak mozna pridu dyl
Osobní profil jakub.hruby | 20.03.2015 14:28
ahoj hoší pude si nekdo ve tři kopnout do jelenova?
Osobní profil Kubes | 19.03.2015 13:18
INFORMACE: Tak potvrzeno na 100% hrajeme v sobotu doma. !!!!
Osobní profil Kubes | 19.03.2015 9:43
INFORMACE: Opět vybírám peněžní částky:
1) Příspěvky do TJ Přeštice ( 1x 800,- Kč ), platbu přijímám pouze do 26.3.2015 a to jen po tréninku (ne v den zápasu). Po tomto datu je možnost platby jen a pouze v pondělí na fotbalové schůzi od 19hod.
2) Měsíční příspěvky od ledna do června tj. 6x 200,- Kč
Platba vždy a jen pouze na středečním tréninku. Nejlépe minimální platba 600,-Kč.

Dále informuji, že bude na 99% přeložen zápas z neděle na sobotu a hrát se bude doma ve stejných časech.
Upřesníme na dnešním tréninku a na stránkách.
Osobní profil jakub.hruby | 18.03.2015 14:07
Ahoj hoši omlouvám se ze zbytku dnešního tréninku jedeme se podívat na viktorku budu trénovat jen do půl páté čau.
Osobní profil Filipes | 17.03.2015 6:48
ahoj hoši zápas s Klatovama jsme hráli tak na 75% mohli jsme dat víc gólů.
Osobní profil daniel.horak | 16.03.2015 19:11
ahoj hosi,zapas s Klatovy se mi libil bojojovali jsme a hrali durazne skoda ze jsme nepromenili sance goly padli skoro jenom z nasich chyb a kdyby jsme je neudelali tak si myslim ze to je jiny a jinak dik
Osobní profil jakub.hruby | 16.03.2015 15:03
Čau hoši škoda, že jsme včera prohráli mohli jsme dát více gólů a nesmíme dělat zbytečné chyby.Jinak se chci omluvit z dnešního tréninku bolí mi pata,ahoj
Osobní profil honza | 16.03.2015 12:34
Škoda hoši že jste prohráli dnes zůstanu ještě doma ale ve středu už přijdu dak zatim
Osobní profil daniel.horak | 15.03.2015 19:15
sindy skoda ze si nemocny zapas jsme prohrali 2:7 bylo nas malo skoda ze si nam nemohl pomoci brzy se uzdrav zapas ohodnotim zitra